• Nasza Misja

Dla wszystkich osób, które stykają się z naszą firmą po raz pierwszy: jesteśmy dynamiczną, młodą, polską marką, która od początku swego istnienia wyznaje zasadę profesjonalizmu, najwyższej jakości i rzetelności, dążąc do pełnego zadowolenia Klienta.

Realizujemy naszą misję pomagania Klientom w podniesieniu komfortu ich życia na wyższy poziom, dzięki:

  • ofercie na najlepsze w Europie FOLIE OKIENNE: Folia Lustro Weneckie i Folia Przeciwsłoneczna 
  • dla Osób Prywatnych, Przedsiębiorców, Firm, Organizacji, Właścicieli Domów i Mieszkań (także inwestycyjnych) na terenie całego kraju i Europy.
  • produktom codzinnego użytku, które pomagają amn kazdego dnia czynic zycie lepszym i łtwiejszym 

Aktywnie wyszukujemy i nawiązujemy współpracę z najlepszymi w kraju i za granicą.

* BARDZO WAŻNA JEST DLA NAS DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO NATURALNE

Z tego powodu oferowane w naszym Sklepie Internetowym artykuły szczególnie mocno przyczyniaja się do oszczędzania energi elektrycznej, poprzez ograniczenie, lub wręcz wykluczenie konieczności stosowania klimatyzacji w pomieszczeniach prywatnych oraz komercyjnych.

* ZAUFANIE

Naszym produktom w postaci folii na szyby Lustro Weneckie i Przeciwsłonecznym zaufała już szeroka grupa odbiorców Indywidualnych, czołowych firm i organizacji w Europie i w Polsce. Bliska współpraca z odbiorcami pozwala nam na ciągły rozwój gamy produktów i ich jakości. Szczególnie skupiamy się na folii okiennej różnego typu.

* WIELOKANAŁOWOŚĆ OFERTY

W celu zapewnienia naszym Klientom  bezproblemowego dostępu do oferowanych przez nas towarów uruchomiliśmy sprzedaż wielokanałową poprzez własny sklep internetowy edorino.com oraz poprzez przez wszystkich lubianą i powszechnie znaną platformę sprzedażową Allegro, gdzie posiadamy sklep do sprzedaży detalicznej i hurtowej. 

* POLITYKA JAKOŚCI  - 3 NAJWAŻNIEJSZE CELE

  • JAKOŚĆ PRODUKTÓW - strategicznym zadaniem  edorino.com jest wysoka jakość działań - od rejestracji, kwalifikacji dostawców, kontrolę jakości, obsługę Klienta, marketing i sprzedaż  asortymentu odzwierciedlającego wymagania i oczekiwania Klientów, jak i najnowszych trendów technologicznych i rozwijanie współpracy z najbardziej innowacyjnymi dostawcami i producentami.
  • ZASPOKOJENIE OCZEKIWAŃ KLIENTA - naszym celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów poprzez sprzedaż produktów najwyższej jakości, które są skuteczne i bezpieczne oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami i ciągłe zwiększanie ich zadowolenia.
  • DBAŁOŚĆ O PRACOWNIKÓW - naszym celem jest uzyskanie zadowolenia pracowników poprzez doskonalenie ich kwalifikacji,
    zapewnienie komfortowych warunków pracy oraz indywidualnego trybu planowania rozwoju.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

INFOLINIA:  605 626 628
e-mail: info@edorino.com

Infolinia sklepu internetowego:
od poniedziałku do poniedziałku w godz. 8.00 - 20.00

 

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny