• DOM I OGRÓD

Brak produktów do wyświetlenia

Dom i ogród - szeroka oferta w naszym sklepie internetowym - bezpłatna dostawa bez limitu - nie szukaj dalej. Zamów bez wychodzenia z domu.

Dom i ogród to marzenie prawie każdego z nas. W naszej świadomości dom z ogrodem stanowi odskocznię od codzienności. Jest to miejsce, w którym można swobodnie wypocząć i naładować akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami w pracy czy nauce. Dlatego warto o nie zadbać, by były dla nas wyjątkowym miejscem, w którym będziemy chcieli spędzać każdą wolną chwilę.

Nadchodzi jesień i zima - rekomendujemy zwrócić szczeólną uwagę na ogrzewanie. Warto zaopatrzyć się w akcesoria do kominka i pieca c.o., które pomogą szybko rozpalić każdy ogień i cieszyć się przytulnym ciepłem w chłodne dni. Pomoże w tym rozpałka ekologiczna Prometeus - wystarczy 1 szt. do rozpalenia drewna, węgla, czy ekogroszku lub pelletu. Polska ekologiczna produkcja.

Dom i ogród – jak urządzić?

Urządzenie domu i ogrodu to dla wielu z nas bardzo ważna kwestia. Niektórzy chcą, by jego dom i ogród jak najbardziej przypominały wystrój przedstawiony w katalogach. Nie ma się co dziwić, każdy przecież chce, by otaczająca go przestrzeń wyglądała jak najlepiej. Wiele osób czerpie inspiracje z katalogów, by potem urządzić wszystko na swój własny gust i to jest jak najbardziej fajne. Trzeba dobrze czuć się we własnym domu i dopasować jego wygląd i funkcjonalność do swoich potrzeb.

Nie ma jednej recepty na to jak urządzić dom lub ogród. Każdy ma na to zupełnie inny pomysł, ponieważ różnimy się gustami i lubimy różne rzeczy. Najważniejsze, by dobrze czuć się w swoich czterech ścianach. Przy urządzaniu domu powinniśmy się kierować przede wszystkim funkcjonalnością wnętrza oraz własnym zmysłem. Warto czerpać również inspiracje z katalogów czy gotowych rozwiązań przygotowanych przez salony meblowe i aranżacji wnętrz.

Wyposażenie ogrodu

Po urządzeniu domu możemy się zabrać za aranżację ogrodu. W końcu to ogród jest często traktowany jako nasza wizytówka. W okresie letnim w ogrodzie spędzamy większość czasu, przyjmujemy w nim gości, a nasze dzieci bawią się tam.

Dookoła ogrodu można posadzić rośliny ozdobne, które ochronią nas przed hałasem i spalinami, a także nieco odgrodzą od sąsiadów. Warto zadbać o trawnik, by był równy i zielony. Dobrym pomysłem jest wydzielenie terenu na grilla czy spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Ważne, aby w ogrodzie znaleźć miejsce dla kwiatów kwitnących, które sprawią, że nasz ogród będzie wyglądał bajecznie i niepowtarzalnie