No właśnie. Dlaczego nie możesz w swoim domu robić tego co chcesz?
Przyczyn może być wiele.

Jedną z nich jest niewątpliwie to, że przez nowoczesne, duże, przeszklone okna każdy może zaglądać do Twojego domu czy mieszkania. Czujesz sie wtedy niekomfortowo.

Można temu w prosty sposób zaradzić. Nie musisz już w ciągu dnia stosować rolet, które oprzesłaniają świat, lub zaciągać ciężkich zasłon.
 
Otwórz się na piękne widoki za oknem i nie myśl o wścibskim sąsiedzie, który jest niedaleko i może właśnie w tej chwili patrzy w Twoje okna.

Dzięki zastosowaniu na twoje szyby Folii Lustro Weneckie sąsiad co najwyżej może zobaczyć samego siebie w szybie. I chyba trochę się zdziwi. Na pewno już nie zobaczy nikogo z Twojej Rodziny, czy twoich Gości. 

Bardzo popularna Folia Lustro Weneckie 70% jest z efektem przezroczystości od wewnątrz więc ty WSZYSTKO WIDZISZ - NIE BĘDĄC WIDZIANYM, ponieważ od strony zewnętrznej jest lustro, które odbija wszystko co znajduje sie po tamtej stronie.

Twoja prywatnośc jest zachowana, bez wzgledu na to gdzie jesteś. Możesz bez obawy spędzać czas z rodziną, bawić się z dziećmi, czy pracować w dowolnym miejscu - nie będziesz widoczny dla osób postronnych na zewnątrz.

Folia Lustro Weneckie 70% ma także tę zaletę, że NIE PRZYCIEMNIA POMIESZCZENIA - dzięki czemu wewnątrz jest jasno, przenika do środka naturalne światło i możesz cieszyć sie każdą porą roku bez ograniczeń. Dopiero po zapaleniu swiatła wewnątrz pomieszczenia efekt lustra weneckiego zanika.

Twoje szyby, po zastosowaniu folii lustro weneckie, pozostają w niezmieniom stanie nawet po wielu latach użytkowania.

Folię można ją po czasie bez problemu zdjąć z okien - nie niszczy ona szyb i jest dla nich całkowicie bezpieczna. 

Rekomendujemy stosowanie folii okiennych zewnętrznych i wewnętrznych dla określonego typu okien.

Każdorazowo zapoznaj się ze specyfikacją w opisie danego typu folii: NA JAKIE SZYBY MOŻNA MONTOWAĆ KONKRETNY TYP FOLII.

W razie dodatkowych pytań skontaktuj sie z Działem Obsługi Klienta.