Pytanie, które często się pojawia: czy folia przeciwsłoneczna może uchronić kolory ścian, mebli, odzieży przed utratą kolorów?
Odpowiedż na to pytanie jest prosta: tak, tak, tak. Potrójne tak, bo folia blokuje aż 99% szkodliwego promienionwania UV.


Dzięki temu kolory wewnątrz pomieszczenia dłużej pozostają jak nowe.

Dotyczy to ścian, podłóg, sprzętu, mebli czy odzieży. Ważne jest to szczególnie teraz, kiedy w trendach są intensywne ciemnie kolory, które maja tendencję do szybszego tracenia koloru niż barwy pastelowe, ponieważ pochłaniają znacznie więcej promieniowania UV, które jest odpowiedzialne za blaknięcie.

Blokowanie promieniowania UV jest ważne dla zachowania oryginalnego designu naszego wnętrza, ale również przyczynia się do zachowania naszego zdrowia.

Chronimy nasze oczy i skórę przed nadmierną ekspozycją na promienie UV, co zapobiega przedwczesnemu starzeniu się.

Szkodliwośc promieni UV ma długą listę i dotyczy wielu dziedzin naszego życia, dlatego, jeżeli jest możliwość uchronić się przed nimi poprzez zamontowanie na swoich oknach folii albo lustro weneckie, albo przeciwsłonecznej.to zdecydowanie jest to dobre rozwiązanie.

Chronisz swoje oczy, skórę, wzrok, włosy.
Chronisz swoje dzieci i osoby starsze.
Nie osłabiasz swojej odporności, ale chłoniesz ze słońca wszystko to, co jest dobrodziejstwem dla naszego zdrowia i organizmu.

Właściwe zastosowanie folii okiennej ma zalety, które są niepodważalne. Otwierają nasz domowy świat na widoki na zewnątrz, nie musisz zasłaniać roletami, czy zasłonami tych przepięknych perspektyw za oknem.

Teraz jest to możliwe.
Zastosuj folie okienne - twoje meble, ściany i sprzęt elektroniczny na pewno ci za to podziekują :)

Twoja rodzina też :)