• Pistolet lakierniczy + akcesoria

Symbol: 5902802906397
Brak towaru
102.85
Wpisz swój e-mail
WYSYŁKA W CIĄGU 1-3 DNI
Cena przesyłki 9.99
Paczkomaty 24/7 9.99
Kurier GLS 9.99
Kurier DPD 9.99
POCZTA POLSKA Pocztex 48 9.99
Paczkomaty 24/7 Pobranie 19.99
Kurier GLS za pobraniem 19.99
Kurier DPD za pobraniem 19.99
POCZTA POLSKA Pocztex 48 pobranie 19.99
Dostępność Niedostępny
ZOSTAW NUMER TELEFONU

PISTOLET LAKIERNICZY Z AKCESORIAMI

PRECYZYJNY - niezależna regulacja dozowania powietrza i farby powoduje, że lakierowanie bądź malowanie jest płynne i pozwala na równomierne pokrywanie powierzchni.

2 DYSZE - dwa rozmiary dyszy umożliwiają zastosowanie urządzenia na szeroką skalę, od lakierowania pojazdów przez nakładanie materiałów malarskich, lakierowanie przemysłowe do prac lakierniczych i malarskich na materiałach drewnianych.

SPECYFIKACJA - wymiary (szer/wys) 20/48,5cm; waga zestawu 1kg.

REDUKTOR CIŚNIENIA - pozwala na precyzyjną regulację ciśnienia roboczego, co wpływa na jakość pokrywania powierzchni materiałami lakierniczymi i malarskimi.

FILTR ODWADNIAJĄCY - oczyszcza sprężone powietrze z kompresora, dzięki czemu dociera ono do dyszy bez zakłóceń i umożliwia równomierne malowanie bądź lakierowanie.

SPECYFIKACJA

wymiary (szer/wys): 20/48,5cm

waga zestawu: 1kg

waga z opakowaniem: 1,13kg

W ZESTAWIE

pistolet HVLP

dysze: 1,4/1,7mm

pojemnik na lakier 600 ml

reduktor z zegarem

filtr odwadniający

klucz montażowy

Odpowiedni sprzęt rozprowadzający lakiery i farby to gwarancja sukcesu prowadzenia prac malarskich. Pistolet lakierniczy HVLP dostosowany jest do niższego ciśnienia, co pozwala na oszczędności w stosowaniu środków lakierniczych i malarskich. W zestawie znajdują się dwie dysze o rozmiarach 1,4mm i 1,7mm. Umożliwia to wykorzystywania urządzenia do różnego rodzaju środków lakierniczych oraz malarskich.

Pistolet lakierniczy posiada trzy regulacje: powietrza, farby/lakieru i strumienia. Urządzenie lakiernicze wyposażone jest w niezależny mechanizm uruchamiania powietrza i środka malarskiego. Takie rozwiązanie powoduje, że spust działa dwustopniowo. W pierwszej fazie - po lekkim dociśnięciu - z dyszy wydostaje się tylko sprężone powietrze. Dopiero dociśnięcie spustu do końca otwiera dopływ środka pokrywającego powierzchnię. Dzięki temu można zachować prawidłową jakość malowania, co ma wpływ na szybkość oraz dokładność prowadzenia prac. Farba bądź lakier dostaje się od razu na strumień powietrza, a to sprawia, że są prawidłowo rozpylane.

W zestawie znajduje się reduktor ciśnienia powietrza wraz ze wskaźnikiem jego poziomu. Pozwala to na precyzyjne ustawienie jego strumienia i dostosowanie zarówno do rodzaju lakieru oraz farby, a także charakterystyki prowadzenia prac lakierniczych bądź malarskich. W skład kompletu wchodzi również filtr odwadniający, który pozwala na oczyszczenie dochodzącego do pistoletu sprężonego powietrza. Ma to zasadniczy wpływ na równomierne wylatywanie przez dysze mieszanki substancji pokrywającej powierzchnię.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie