• Łódka zanętowa

Symbol: 5902802906922
Brak towaru
376.98
Wpisz swój e-mail
WYSYŁKA W CIĄGU 1-3 DNI
Cena przesyłki 9.99
Kurier GLS 9.99
Kurier DPD 9.99
POCZTA POLSKA Pocztex 48 9.99
Paczkomaty 24/7 Pobranie 19.99
Kurier GLS za pobraniem 19.99
Kurier DPD za pobraniem 19.99
POCZTA POLSKA Pocztex 48 pobranie 19.99
Dostępność Niedostępny
ZOSTAW NUMER TELEFONU

Łódka zanętowa

DUŻA POJEMNOŚĆ - zdalnie sterowana łódka wyposażona jest w dwie śruby napędowe, bojki stabilizujące oraz nierdzewny pojemnik na zanętę z mechanizmem sprężynowym, dzięki czemu może przewozić i efektywnie dostarczać do 1200g zanęty.

ZDALNIE STEROWANA - w zestawie znajduje się pilot sterujący z rozkładaną teleskopowo anteną, który umożliwia sprawne sterowanie łódką w odległości do 300m.

SPECYFIKACJA - waga zestawu: 1,06kg, waga z opakowaniem: 1,35kg, maksymalna ładowność 1200g, w zestawie łódka zanętowa, bateria akumulatorowa 5200mAh 3,7V, ładowarka 4,2V 500mA, 2 bojki stabilizujące, 2 osłony na śruby napędowe, 2 blokady osłony na śruby napędowe, nadajnik sterujący, smyczka, bateria 9V, lampka nocna, 3 baterie LR1130 1,5V.

BOJKI STABILIZUJĄCE - montowane po bokach łódki bojki zwiększają stabilność, umożliwiają swobodne manewrowanie oraz efektywne i bezpieczne transportowanie zanęty do miejsca przeznaczenia.

SYGNALIZACJA ŚWIETLNA - łódka wyposażona jest w oświetlenie ułatwiające jej obserwowanie, a ponadto w zestawie znajduje się montowana osobno lampka, która umożliwia używanie zdalnie sterowanej jednostki pływającej również w nocy.

łódka zanętowa zdalnie sterowana rc dron pływający wędkarstwo wędkowanie ryby łowienie zanęcanie

SPECYFIKACJA

zasięg maksymalny: 300m

ładowność maksymalna: 1200g

zasilanie łódki: bateria akumulatorowa 5200mAh 3,7V (w zestawie)

zasilanie nadajnika sterującego: bateria 6LR61 9V (w zestawie)

zasilanie lampki: 3x bateria LR1130 1,5V (w zestawie)

wymiary łodzi z anteną (szer/dł/wys): 22/43,5/46,5cm

waga zestawu: 1,06kg

waga z opakowaniem: 1,35kg

W ZESTAWIE

łódka zanętowa

bateria akumulatorowa 5200mAh 3,7V

ładowarka 4,2V 500mA

2 bojki stabilizujące

2 osłony na śruby napędowe

2 blokady osłony na śruby napędowe

nadajnik sterujący

smyczka

bateria 9V

lampka nocna

3 baterie LR1130 1,5V

 

Profesjonalne wędkarstwo wykorzystuje coraz bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne, które umożliwiają skuteczne połowy, mniejszą ingerencję w środowisko naturalne oraz szybsze i dokładniejsze wykonywanie działań przygotowawczych. Łódka zanętowa to sprzęt, który pozwoli na sprawne i wyjątkowo precyzyjne dostarczenie zanęty w szybki sposób.

Łódka posiada dwie śruby napędowe, które umożliwiają przewożenie aż do 1200g zanęty. Stabilność pływającego drona gwarantują dwie, montowane po jego bokach bojki, które zapewniają sprawny transport zanęty nawet na wymagających wodach, z falami nie przekraczającymi wysokości 10cm. Pojemnik na zanętę umiejscowiony jest w centralnej, górnej części łódki, dzięki czemu zmniejszone jest ryzyko jego zawilgocenia nawet w trakcie przewożenia go na dalsze odległości. Miseczka zanętowa wykonana została ze stali nierdzewnej, co znacząco wydłuża jej trwałość i umożliwia bezproblemowe wykorzystywanie oraz łatwe czyszczenie.

Uruchomienie urządzenia następuje poprzez wciśnięcie przycisku znajdującego się na pokładzie. Łódka zasilana jest ze znajdującej się w zestawie baterii akumulatorowej, a w komplecie znajduje się również ładowarka sieciowa umożliwiająca uzupełnianie poziomu energii. Z tyłu łódki zamontowane są diody informujące o stanie naładowania baterii. Umożliwiają stałe kontrolowanie poziomu energii, co zapobiegnie rozładowaniu się baterii w miejscu oddalonym od brzegu.

Sterowanie odbywa się za pomocą nadajnika, który posiada rozkładaną teleskopowo antenę gwarantującą zasięg pracy do 300m. W zestawie znajduje się także smyczka, która umożliwia powieszenie nadajnika na szyi. Każda ze śrub uruchamiana jest osobno za pomocą gałki, którą przesuwa się w przód i w tył. Skręty wykonuje się poprzez włączenie napędu jednej, przeciwległej do docelowego kierunku śruby. Zwolnienie mechanizmu sprężynowego, który powoduje rozładunek zanęty, reguluje siłownik zamontowany w kadłubie łódki.

Uruchomienie mechanizmu odbywa się przy jednoczesnym, przeciwstawnym przesunięciu gałek sterujących silnikami łódki . W zestawie znajdują się także specjalne osłony na śruby napędowe, które można opcjonalnie zamontować we własnym zakresie. W tym celu należy ściągnąć śruby napędowe z trzpieni, na których są oryginalnie zamocowane, nałożyć sprężynowe osłony tak, aby ściśle trzymały się obudowy silników, założyć silikonowe zabezpieczenia utrzymujące osłony w prawidłowym miejscu, po czym przykleić śruby ponownie przy użyciu wodoodpornego kleju (brak w zestawie).

Osłony zmniejszają ryzyko wplątania się roślinności wodnej w śruby napędowe, co mogłoby doprowadzić do zablokowania bądź uszkodzenia łódki. Łódka zanętowa posiada sygnalizacyjne oświetlenie LED, które pomaga w obserwacji jej pozycji, szczególnie w trakcie świtu bądź zmierzchu, które są bardzo atrakcyjnymi porami do rozpoczęci wędkowania. Jest to także funkcjonalność, która sprawdza się oczywiście idealnie podczas połowów nocnych.

W zestawie znajduje się również dodatkowa lampka LED zasilana na baterie (w zestawie). Można ją zamontować na uchwycie znajdującym się na dziobie łódki, co usprawni poruszanie się dronem pływającym po zmroku. Po zakończeniu użytkowania łódkę należy całkowicie osuszyć. Usunięcie wilgoci z wnętrza kadłuba umożliwia specjalna zatyczka, którą należy otworzyć, aby para wodna wydostała się przez otwór znajdujący się w przedniej części dzioba.

Kompletny zestaw łódki zanętowej jest gotowy do użycia od razu po naładowaniu baterii. Gwarantuje to sprawne wędkowanie, zmniejsza ilość energii i wysiłku oraz uderzeń o wodę tradycyjnym sprzętem do miejscowego zanęcania. Tym samym wpływa na zachowanie spokojnej atmosfery, która ma zdecydowany wpływ na efekt połowów oraz wypoczynek będący jedną z zalet uprawiania wędkarstwa.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie