• Kojec - klatka dla zwierząt 80x80cm MALATEC

Symbol: 5900779934436
Brak towaru
338.56
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 1-3 DNI
Cena przesyłki 12.99
Kurier GLS 12.99
Kurier DPD 12.99
POCZTA POLSKA Pocztex 48 12.99
Paczkomaty 24/7 Pobranie 19.99
Kurier GLS za pobraniem 22.99
Kurier DPD za pobraniem 22.99
POCZTA POLSKA Pocztex 48 pobranie 22.99
Dostępność Niedostępny
Zostaw telefon
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">

KOJEC - KLATKA DLA ZWIERZĄT 80X80CM MALATEC

 • PODWÓJNE ZABEZPIECZENIE - bramka w kojcu została podwójnie zabezpieczona - by otworzyć należy podnieść górną oraz dolną rączkę i przesunąć w prawo. Nie ma ryzyka, że zostanie przypadkowo otworzona np. pod wpływem nacisku zwierzaka. Wszystkie części są dokładnie zaokrąglone, co zdecydowanie minimalizuje zagrożenie powstania urazów nawet w przypadku bezpośredniego, dynamicznego kontaktu.
 • WIELOWARIANTOWY - 8 oddzielnych paneli sprawia, że można dostosować układ kojca do kształtu oraz wymiarów przestrzeni, którą ma kontrolować, a także do indywidualnych wymogów bezpieczeństwa oraz osobistych oczekiwań użytkownika. W pełni rozstawiony umożliwia zabezpieczenie obszaru o powierzchni do 19,2 mkw., co pozwala na stworzenie kontrolowanego obszaru z pozostawieniem dużej swobody wewnątrz.
 • SZEROKIE ZASTOSOWANIE - przyrząd nadaje się do wyznaczania bezpiecznego terenu, po którym można się poruszać, a także do ograniczania dostępu dla zwierząt domowych, które są utrzymywane wewnątrz obrębu kojca i znajdują się pod stałym nadzorem. Nadaje się do użytkowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, jest odporny na wysoką, a także niską temperaturę i wszystkie inne zmiany atmosferyczne.
 • SZYBKI MONTAŻ - wystarczy włożyć pomiędzy każdy z dwóch paneli pręt i ułożyć dany kształt. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, wystarczy wyjąć każdy z prętów.
 • SPECYFIKACJA - materiał: stal malowana proszkowo; kolor konstrukcji: szary; powierzchnia: 19,2mkw; wymiary 1 panela (wys/szer 1 panela): 80/80cm; wymiary po rozłożeniu - prostokąt (dł/szer/wys): 160/160/80cm; waga z opakowaniem: 20kg.

SPECYFIKACJA

 • materiał: stal malowana proszkowo
 • kolor konstrukcji: szary
 • powierzchnia: 19,2mkw
 • wymiary 1 panela (wys/szer 1 panela): 80/80cm
 • wymiary po rozłożeniu - prostokąt (dł/szer/wys): 160/160/80cm
 • waga z opakowaniem: 20kg

W ZESTAWIE

 • 8 paneli (7 zwykłych + 1 bramka)

Wielowariantowy kojec składa się z 8 paneli, jeden z nich to bramka. Wyznaczenie określonego terenu w pomieszczeniach bądź na zewnątrz obiektów pomaga w opiece i zagwarantowaniu bezpieczeństwa. Klatka to przyrząd, który nie tylko łatwo ustawić i wykorzystać od razu po zamontowaniu. To także zagroda składająca się z 8 paneli, które można w dowolny sposób konfigurować. Jest przeznaczony do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, jest odporny na wysoką, a także niską temperaturę i wszystkie inne zmiany atmosferyczne.

Kojec jest bezpieczny i stabilny. Wszystkie części są dokładnie zaokrąglone, co zdecydowanie minimalizuje zagrożenie powstania urazów nawet w przypadku bezpośredniego, dynamicznego kontaktu.

Gwarantuje uzyskanie zamkniętego obszaru o powierzchni aż do 19,2 mkw. Jest zatem doskonałym rozwiązaniem w przypadku trzymania w nim zwierząt domowych, takich jak chociażby psy. Kojec wielowariantowy wyposażony został w ruchomą bramkę z podwójnym zabezpieczeniem przed otwarciem.

W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do przygotowania kojca do użytkowania. Montaż jest prosty i nie wymaga zbyt wiele czasu lub specjalnych umiejętności. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca - wystarczy wyjąć pręty.

Kojec nie jest przeznaczony dla dzieci.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie