• Grzejnik konwektorowy LCD 2300W czarny

Symbol: 5900779934344
Brak towaru
256.10
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 1-3 DNI
Cena przesyłki 9.99
Paczkomaty 24/7 9.99
Kurier GLS 12.99
Kurier DPD 12.99
POCZTA POLSKA Pocztex 48 12.99
Paczkomaty 24/7 Pobranie 19.99
Kurier GLS za pobraniem 22.99
Kurier DPD za pobraniem 22.99
POCZTA POLSKA Pocztex 48 pobranie 22.99
Dostępność Niedostępny
Zostaw telefon
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">

GRZEJNIK KONWEKTOROWY LCD 2300W

 • 2300W - grzejnik o mocy 2300W nagrzewa się w trybie natychmiastowym. Budowa urządzenia sprawia natomiast, że ciepło jest równomiernie dystrybuowane po pomieszczeniu. Posiada praktyczne stopki, które umożliwiają stabilne ustawienie go. Grzejnik ma również uchwyty umożliwiające wygodne przenoszenie. Front grzejnika to elegancki design zarówno w wersji białej jak i czarnej prezentuje się zjawiskowo. Urządzenie posiada timer 24h, umożliwia on zaprogramowanie trybu grzewczego na cały dzień.
 • 3 POZIOMY / TURBO WENTYLATOR - urządzenie posiada 3 poziomy mocy 1000/1300/2300W, pozwala to na dostosowanie zgodnie z potrzebami. Poza tradycyjnym nawiewem w górnej części grzejnika NASZ model oferuje również ogrzewanie z przodu (działa ono tylko wtedy gdy włączona jest funkcja wentylatora). W dużym stopniu wpłynie to na ogrzanie podłogi, a także nóg jeśli trzymamy grzejnik np. blisko biurka. Dodatkowo produkt posiada turbo wentylator, który zapewni szybkie rozprowadzenie ciepła w pomieszczeniu, a także pozwoli na nawiew zimnego powietrza.
 • TERMOSTAT - grzejnik wyposażony został w termostat, który pozwala na utrzymanie danej temperatury przy jednocześnie niskim zużyciu energii. Temperatura w urządzeniu jest automatycznie kontrolowana, w momencie gdy grzejnik osiągnie wybraną temperaturę zmniejszy pobór mocy i utrzyma ciepło. Termostat wnosi również oszczędność - zużywa tyle energii ile potrzebuje.
 • PANEL DOTYKOWY I WYŚWIETLACZ LCD - obsługa wszystkich funkcji grzejnika odbywa się za pomocą przycisków dotykowych umieszczonych na przednim panelu, co ułatwia korzystanie z urządzenia oraz nadaje mu nowoczesnego charakteru. Ekran jest podświetlany. Do zestawu dołączono również pilot, który pozwala na zdalną obsługę wszystkich funkcji urządzenia, pozwala to na komfortowe sterowanie bez wstawania np. z wygodnej kanapy. Pilot może być przechowywany w specjalnym miejscu z boku obudowy grzejnika.
 • SPECYFIKACJA - kolor: czarny; moc: 1000/1300/2300W; zasilanie grzejnika: 220-240V, 50/60Hz; zasilanie pilota: CR2025 (w zestawie); zakres regulacji temperatury: 5-37 stopni Celsjusza; ochrona przed przegrzaniem: tak; wbudowany termostat: tak; wymiary (dł/szer/wys): 70/22/44cm; długość przewodu: 155cm; wydajność: 10-25m2; waga zestawu: 5kg; waga z opakowaniem: 6kg.

SPECYFIKACJA

 • kolor: czarny
 • moc: 1000/1300/2300W
 • zasilanie grzejnika: 220-240V, 50/60Hz
 • zasilanie pilota: CR2025 (w zestawie)
 • zakres regulacji temperatury: 5-37 stopni Celsjusza
 • ochrona przed przegrzaniem: tak
 • wbudowany termostat: tak
 • wymiary (dł/szer/wys): 70/22/44cm
 • długość przewodu: 155cm
 • wydajność: 10-25m2
 • waga zestawu: 5kg
 • waga z opakowaniem: 6kg

W ZESTAWIE

 • grzejnik elektryczny
 • pilot
 • elementy montażowe

Przyjemność oraz komfort, jaką zapewnia urządzenie ogrzewające pomieszczenia, to nie jedyne zalety przebywania w odpowiedniej temperaturze. To także dobry stan zdrowia oraz dbałość o mieszkanie lub dom, który musi być prawidłowo ogrzewany, aby panujące w nim warunki pozwalały na jego bezproblemowe użytkowanie. Grzejnik elektryczny konwektorowy to urządzenie, które zapewni prawidłową temperaturę pomieszczenia, a tym samym sprawi, że z przyjemnością będziemy spędzać w nim czas. Jego nowoczesny, designerski wygląd powoduje natomiast, że z powodzeniem może stanowić ciekawy element wystroju wnętrz. Działanie grzejnika jest ciche, co umożliwia umieszczenie go nawet w sypialni czy też pokoju dziecka.

DUŻA MOC 2300W - SZYBKIE NAGRZEWANIE

Duża moc i aluminiowy radiator gwarantują szybkie nagrzewanie się, co wpływa na sprawne ogrzewanie najbliższego otoczenia. Specjalnie zaprojektowana budowa grzejnika powoduje, że równomiernie dystrybuowane jest wytwarzane w nim ciepło, dzięki czemu niemal natychmiast odczujemy poprawę komfortu.

PANEL DOTYKOWY

Obsługa grzejnika elektrycznego jest intuicyjna i bardzo prosta. Po uruchomieniu głównego przycisku włączającego zasilanie, możemy korzystać z panelu dotykowego umieszczonego na froncie urządzenia.

PODŚWIETLANY WYŚWIETLACZ

Jasny, wysokokontrastowy wyświetlacz LCD w czytelny i prosty sposób prezentuje informacje dotyczące aktualnego trybu pracy grzejnika, co zdecydowanie ułatwia jego obsługę.

TIMER 24H

Umożliwia zaprogramowanie trybu grzewczego na cały dzień, co pozwala dokładnie dostosować go pod codzienny tryb życia.

TERMOSTAT

Grzejnik wyposażony został w termostat, który pozwala na utrzymanie danej temperatury przy jednocześnie niskim zużyciu energii. Temperatura w urządzeniu jest automatycznie kontrolowana, w momencie gdy grzejnik osiągnie wybraną temperaturę zmniejszy pobór mocy i utrzyma ciepło. Termostat wnosi również oszczędność - zużywa tyle energii ile potrzebuje.

3 POZIOMY MOCY / TURBO WENTYLATOR

Urządzenie posiada 3 poziomy mocy 1000/1300/2300W, pozwala to na dostosowanie zgodnie z potrzebami. Poza tradycyjnym nawiewem w górnej części grzejnika NASZ model oferuje również ogrzewanie z przodu! W dużym stopniu wpłynie to na ogrzanie podłogi, a także nóg jeśli trzymamy grzejnik np. blisko biurka. Dodatkowo produkt posiada turbo wentylator, który zapewni szybkie rozprowadzenie ciepła w pomieszczeniu, a także pozwoli na nawiew zimnego powietrza.

ZABEZPIECZENIE PRZED PRZEGRZANIEM

Urządzenie posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, w momencie gdy poziom temperatury będzie zbyt wysoki grzejnik automatycznie się wyłączy!

STABILNA PODSTAWA

Posiada praktyczne stopki, które umożliwiają stabilne ustawienie go, dodatkowo zawiera uchwyty umożliwiające wygodne przenoszenie. Wszystkie informacje dotyczące użytkowania znajdują się w załączonej do zestawu instrukcji obsługi.

DŁUGI PRZEWÓD ZASILAJĄCY - 155CM

PILOT

Sprzęt grzewczy może być także obsługiwany zdalnie, za pomocą małego, poręcznego pilota zasilanego na baterie AAA (brak w zestawie). Pilot może być przechowywany w specjalnym miejscu z boku obudowy grzejnika.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie