• Kategorie
  • Szukaj
  • Folia Przeciwsłoneczna

Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym doskwiera zbyt wysoka temperatura w pomieszczeniu, bądź nadmierne światło słoneczne, które razi w oczyproblem blaknięcia przedmiotów i kolorów ścian, awarie sprzętu elektronicznego, zbyt wysokie rachunki za prąd, uciążliwość i wysoki koszt instalacji oraz użytkowania klimatyzacji, a także choroby z tym związane

OBNIŻ TEMPERATURĘ – SZYBKO, BEZPIECZNIE, BEZ REMONTU

Nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń to częsty problem wielu osób, które maja piękne, nowoczesne przeszklone domy i mieszkania. Duże powierzchnie okien powodują powstawanie wysokiej, nie do wytrzymania, temperatury w środku. Zmusza to właścicieli do stosowania bardzo kosztownej klimatyzacji, lub, co gorsza rolet, które całkowicie zasłaniają widok i światło dzienne, dla którego tak naprawdę zastosowano tak duże przeszklenia. Czyli skutek jest odwrotny od zamierzonego. Można ten problem w prosty sposób rozwiązać dzięki zastosowaniu na okna folii przeciwsłonecznej. Folia nie przyciemnia wnętrza, przepuszcza naturalne światło i znacznie redukuje nagrzewanie wnętrza. To właśnie z powodu tych zalet folia przeciwsłoneczna znajduje tak szerokie zastosowanie w nowoczesnych nieruchomościach. Folia zachowuje oryginalny design bryły budynku, znacznie poprawiając jednocześnie komfort życia wszystkich korzystających.

WSZECHSTRONNOŚĆ – gdzie można stosować folię na szyby?

Montaż folii NA OKNA jest doskonałym rozwiązaniem we wszystkich obiektach od biurowców i lokali użytkowych do pomieszczeń prywatnych. Do obiektów komercyjnych można zastosować folię mocniejszą, która jest jeszcze bardziej skuteczna, natomiast może przyciemniać wnętrze. Do lokali prywatnych lepsza będzie folia lustro weneckie lub folia przeciwsłoneczna o mocy np. 70%, która nie przyciemnia pomieszczenia. Stosować można folie okienne zewnętrzne – montowane na zewnątrz okien , które to folie można montować na każdy typ okien (nawet z gazem i barwione). Folia wewnętrzna jest także skuteczna, ale montować ją można tylko na niektóre rodzaje okien. Ze względu na potężne blokowanie promieniowania słonecznego i ciepła, folia wewnętrzna nie powinna być stosowana na szyby z gazem, ani na szyby o bardzo dużych powierzchniach (pow. 2,5 m2) w całości.