• Folia Mleczna Matowa

Folia Mleczna Matowa

Folia ta idealnie nadaje się do zachowania prywatności, nie blokując dopływu naturalnego światła do pomieszczenia. Efektowny wygląd piaskowanego szkła zapewnia dodatkowe wrażenia elegancji. Folia zatrzymuje 99% szkodliwego promieniowania UV.

Znakomicie nadaje się do szyby do pomieszczeń prywatnych oraz jako folia na witryny do Salonów, Firm, Biur, która chroni przed niechcianymi spojrzeniami, jednocześnie stanowiąc minimalistyczny i elegancki element dekoracyjny.

 

Folia Mleczna Matowa z Nadrukiem

Dzięki zastosowaniu nadruku wielkoformatowego jesteśmy wstanie umieścić na folii dowolne grafiki, zdjęcia i nadruki. Kolory wydrukowane na tej folii maja lekko pastelowy, przytłumiony odcień, który dodatkowo uszlachetnia nadrukowany na folii motyw. 

Folia z nadrukiem ma zastosowanie na witrynach firmowych oraz w biurach, gdzie będzie stanowić informację i element ozdobny.

Folia z nadrukiem ma również zastosowanie jako element ozdobnego szyldu, czy tablicy pamiątkowej z PLEXI na ozdobnych dystansach montażowych ze srebrnego szczotkowanego mosiądzu.

Folia Mleczna Matowa wycinana ploterowo

Dzięki zastosowaniu plotera tnącego wielkoformatowego możemy wyciąć w folii dowolne kształty, litery, logo i napisy. Wtedy tło stanowi folia matowa, mleczna, a wycięty wzór/napisy są wybierane z tła i po zamontowaniu na szybie są przezroczyste. Wygląda to obłędnie i szczególnie często jest stosowane na witrynach w Salonach Beauty, Fryzjerskich, czy Kosmetycznych. 

Tą technikę można dowolnie łączyć z pozostałymi technikami, np. nadruku czy wycinania liter z tej folii.