• Kategorie
  • Szukaj
  • Folia Matowa

Folia Matowa | Mleczna

Folia ta idealnie nadaje się do zachowania prywatności, nie blokując dopływu naturalnego światła do pomieszczenia. Efektowny wygląd piaskowanego szkła zapewnia dodatkowe wrażenia elegancji. Folia zatrzymuje 99% szkodliwego promieniowania UV.

Znakomicie nadaje się do szyby do pomieszczeń prywatnych oraz jako folia na witryny do Salonów, Firm, Biur, która chroni przed niechcianymi spojrzeniami, jednocześnie stanowiąc minimalistyczny i elegancki element dekoracyjny.

Folia Mleczna Matowa wycinana ploterowo

Dzięki zastosowaniu plotera tnącego wielkoformatowego można wyciąć w folii dowolne wzory litery, logo i napisy, dowolny tekst. Wtedy tło stanowi folia matowa, mleczna, a wycięty wzór/napisy są wybierane z tła i po zamontowaniu na szybie są przezroczyste. Wygląda to obłędnie i szczególnie często jest stosowane na witrynach w Salonach Beauty, Fryzjerskich, czy Kosmetycznych. 

Tą technikę można dowolnie łączyć z pozostałymi technikami, np. nadruku czy wycinania liter z tej folii.

Folia Mleczna Matowa z Nadrukiem

Dzięki zastosowaniu nadruku wielkoformatowego jesteśmy wstanie umieścić na folii dowolne grafiki, zdjęcia i nadruki. Kolory wydrukowane na tej folii maja lekko pastelowy, przytłumiony odcień, który dodatkowo uszlachetnia nadrukowany na folii motyw. 

Folia z nadrukiem ma zastosowanie na witrynach firmowych oraz w biurach, gdzie będzie stanowić informację i element ozdobny.

Folia z nadrukiem ma również zastosowanie jako element ozdobnego szyldu, czy tablicy pamiątkowej z PLEXI na ozdobnych dystansach montażowych ze srebrnego szczotkowanego mosiądzu