• Hula Hoop Hop z masażerem Odchudzające z wypustkami, z obciąznikiem z podwójnymi wypustkami, sprzęt fitness, pas neoprenowy, ebook ćwiczenia dla początkujących

W sklepie internetowym edorino.com znajdziesz wiele modeli odchudzających hula hoop hop z wypustkami masującymi z masażerem magnetyczne z obciążnikiem. 

Dlaczego warto ćwiczyć z hula-hop?

Hula-hop sprawdza się idealnie przy modelowaniu sylwetki i postawy. Kręcenie obręczą pozwala zachować wyprostowaną pozycję całego ciala, co wpływa pozytywnie na kręgosłup i mięśnie i wspomaga prawidłową postawę. To również doskonały sposób wspomagania procesu odchudzania, gdyż zachowując systematyczność można zobaczyć pierwsze efekty już po dwóch-trzech tygodniach. Kręcenie obręczą to bardzo duży wydatek energetyczny dla organizmu, dzięki czemu pozbywamy się zbędnych kalorii.

Podstawowe wartości Hula Hoop

 Poza walorami zdrowotnymi i odchudzającymi to także doskonała rozrywka dla całej rodziny i sposób na wspólne spędzanie wolnego czasu. Przy użyciu hula hop można z łatwością wyrobić u dzieci zamiłowanie do aktywnego spędzania na wolnym powietrzu i zacieśniać więzi rodzinne. Wspólne wyjścia do ogrodu czy parku na wspólne ćwiczenia mogą pomóc w znalezieni motywacji do treningów.