• Akcesoria do Montażu

Montaż folii okiennej lustro weneckie lub folii przeciwsłonecznej może zostać wykonany przez każda osobę bez względu na płeć czy wiek, dzięki zastosowaniu naszej  Autorskiej Instrukcji Montażu dostarczanej razem z przesyłką z folią.

Pomocne przy montażu będzie także użycie kilku akcesoriów profesjonalnych oraz trików opisanych w Instrukcji. O tym jak krok po kroku można okleić szybę przeczytasz także tutaj.

Możesz obejrzeć także nasz krótki 5-minutowy film na naszym kanale na You Tube (FoliaSklep), który bezpośrednio pokazuje, jak wykonać montaż folii okiennej.

Jeśli chodzi o narzędzia do montażu, to rekomendujemy przede wszystkim: yn czyszczący profesjonalnygładzik/rakla profesjonalna do montażu folii, nożyk montażowy z ostrzem segmentowym oraz ściereczka bezpyłowa 

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych akcesoriów i narzędzi do montażu znacznie ułatwisz sobie montaż i nie będziesz martwić się, że możesz w jakiś sposób uszkodzić folię używając niewłaściwych akcesoriów.

Folia okienna dzięki zastosowaniu profesjonalnych akcesoriów i narzędzi podczas montażu przez długie lata będzie zachowywać swoje pierwotne właściwości.